Sprzęt i Urządzenia kosmetyczne

SORTUJ WG

Sprzęt kosmetyczny

Każdy właściciel salonu piękności, który myśli o rozwijaniu swojej oferty powinien inwestować w nowoczesny sprzęt kosmetyczny. Sklep Kazaro to lider na rynku w branży dostarczania najlepszych urządzeń do stosowania profesjonalnego, jak i w warunkach domowych. Nasze przyrządy eliminują zmarszczki, likwidują niedoskonałości, wygładzają i nawilżają cerę, ujędrniają ciało, wysmuklają je. To urządzenia pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy wyposażają gabinety urody w wielu krajach Europy. W ofercie m.in. kombajn kosmetyczny, który łączy w jednym przyrządzie kilka istotnych zabiegów, w tym mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, wapozon czy odmładzającą radiofrekwencję. Warto wypróbować.

Urządzenia kosmetyczne

W ofercie sklepu Kazaro znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń kosmetycznych, zawsze w przystępnych cenach. Inwestycja w sprzęt zwraca się w postaci zwiększonego zainteresowania Klientów usługami salonu. Dziś każdy chciałby jak najdłużej wyglądać młodo i atrakcyjnie. Dzięki rekomendowanym przez nas przyrządom będzie to możliwe do osiągnięcia w sposób mało inwazyjny. Doświadczonym i przeszkolonym specjalistom w dziedzinie pielęgnacji urody polecamy m.in. głowice do mikrodermabrazji, ultradźwięki stymulujące dogłębne wchłanianie składników pielęgnacyjnych w skórę, urządzenie do kawitacji i radioferencji, pielęgnujące włosy prądy Darsonwala, dotleniający skórę Wapozon, wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne Beautybox i wiele innych sprawdzonych przyrządów.

Urządzenie do mikrodermabrazji

Wiele osób zmagających się z problemem przebarwień, blizn potrądzikowych czy innych niedoskonałości cery marzy o tym, aby zyskać nową skórę. W nowoczesnej kosmetologii to możliwe. Urządzenie do mikrodermabrazji (Urządzenie Fabio 3w1, Mikrodermabrazja Simona, Multi Tower), czyli specjalnego peelingu mechanicznego, pozwala na skuteczną regenerację niemal całkowitej powierzchni naskórka na twarzy. Wykorzystuje się tutaj m.in. głowicę diamentową, która niweluje podrażnienia, emitowane pod ciśnieniem kryształki korundu, ultradźwięki i inne techniki. Złuszczana jest cała wierzchnia warstwa naskórka. Już po kilku dniach komórki regenerują się, cera staje się gładka i jędrna, pozbawiona niedoskonałości, włącznie z drobnymi zmarszczkami. Badania dowodzą, że zmiany zachodzą również w głębokich warstwach skóry. Następuje wzmożona produkcja naturalnego kolagenu.

SONOFOREZA CUBE NEW
BIOLIFTING - Prąd Galwaniczny CUBE NEW
Prądy D'ARSONWALA CUBE NEW

PEELING KAWITACYJNY CUBE NEW

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA CUBE NEW
KOMBAJN KOSMETYCZNY CUBE NEW

Wapozon NANO II
Kombajn kosmetyczny MULTI TOWER %

4 w 1 MULTI TOWER %

RADIOFREKWENCJA  MULTI TOWER %
Mikrodermabrazja korundowa MULTI TOWER %
Mikrodermabrazja diamentowa MULTI TOWER %


Mikrodermabrazja diamentowa+korundowa MULTI TOWER
Kawitacja + mikrodermabrazja MULTI TOWER %
PRZENOŚNE PRĄDY DARSONWALA

Peeling kawitacyjny MULTI TOWER %

Ultradźwięki przenośne
Parafiniarka NEW

Mikrodermabrazja FABIO 3w1 %
Sterylizator kulkowy

Myjka ultradźwiękowa

KOC INFRARED IR-3D
Wapozon MULTI TOWER
Wapozon NANO


Wapozon QUELLE, ozon + aromaterapia %
Wapozon MINI fioletowy + ozon + aroma %
Wapozon MINI biało/niebieski + ozon + aroma %

Wapozon MINI biały + ozon + aroma %