Promocja na zestawy mebli fryzjerskich

Styczeń 23, 2022

meble fryzjerskie

Odkryj promocję na zestawy mebli fryzjerskich ze zniżką -20%. Wybierz swój zestaw i odśwież swój salon. Zapewnij komfort sobie i  klientom.

Promocja - 20% na fotele i myjnie fryzjerskie w dwóch zestawach do wyboru

Nie ulega wątpliwości, że podstawowymi, a z pewnością i najważniejszymi meblami w każdym salonie fryzjerskim są fotele fryzjerskie i myjnię fryzjerskie.

Wybierz odpowiedni zestaw mebli fryzjerskich do Twojego salonu fryzjerskiego. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę z naszymi bestsellerami. Do wyboru jest myjnia z dwoma fotelami fryzjerskimi lub trzema.

Nasze meble zapewniają 100% wygody, zarówno fryzjerom, jak i ich klientom, a także wyróżniają się niebanalnym designem

Promocja -20% dotyczy wybranych zestawów mebli fryzjerskich

Promocja trwa od 24.01. do 13.02.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

promocja na meble kosmetyczne

Zestaw fryzjerski Luxury

Zestaw myjni fryzjerskiej i foteli fryzjerskich Luxury to wygoda i prostota w jednym. Chromowane podłokietniki dodają elegancji i wyrazistości. Myjnia fryzjerska Luxury posiada elektrycznie regulowaną pilotem pozycję podnóżka, jak również osobno regulowaną część całości siedziska z podparciem i podnóżkiem włącznie. Ta opcja zapewnia ogromną wygodę klientom. Fotele fryzjerskie Luxury są obszerne i bardzo wygodne. Podłokietniki fotela również posiadają chromowaną wstawkę. Kwadratowa chromowana podstawa idealnie pasuje do całości jego kształtu. Funkcja obrotowa fotela oraz zastosowanie pompy hydraulicznej powoduje, że Twoja praca będzie znacznie przyjemniejsza. 

Do wyboru zestaw w kolorze grafitowym oraz czarnym.

zestaw mebli fryzjerskich Luxuryzestaw mebli fryzjerskich Luxury

Zestaw fryzjerski Aqua

zestaw fryzjerski Aqua

Zestaw myjni fryzjerskiej i foteli fryzjerskich Aqua to jeden z bardziej efektownych propozycji w naszej ofercie. 

Meble fryzjerskie wykonane w modernistycznym stylu, które są obite ekologiczną skórą wysokiej jakości w kolorze grafitowym lub czarnym. Zarówno myjnia fryzjerska, jak i fotele posiadają bardzo wygodne siedzisko, które tworzy jednolitą bryłę bez jakichkolwiek szczelin, które bywają problematyczne podczas ścinania włosów. 

Do wyboru zestaw w kolorze grafitowym oraz czarnym.

Zestaw fryzjerski Avenant

https://kazaro.pl/p/1030/myjnia-fryzjerska-avenant-czarna

Zestaw myjni fryzjerskiej i foteli fryzjerskich Avenant to połączenie elegancji, stylu oraz nowoczesności. Kształty mebli doskonale dopasowują się do sylwetki klienta. Fotel fryzjerski wpasuje się doskonale do wnętrz w stylu barberskim, jak również w nowoczesną przestrzeń. Zastosowanie ekologicznej skóry sprawia, że fotel jest łatwy w utrzymaniu w czystości.  Myjnia fryzjerska Avenant jest klasyczna, prosta i bardzo wygodna. Misa myjni ma prosty kształt i w bardzo prosty sposób można utrzymać ją w czystości. Myjnia posiada wyciągamy podnóżek, dzięki czemu zapewniamy klientom dodatkowy komfort podczas wykonywania usługi. 

Promocja obejmuje zestaw brązowy bez funkcji masażera. 

Śledź nas na Facebooku Facebook Kazaro

Wróć