Zestaw kosmetyczno-podologiczny z fotelem UNICO

ZOBACZ PRODUKT W INNYM KOLORZE

CENA BRUTTO:
10483,00 zł 12690,00 zł
Ilość
    Oblicz ratę leasingu
CENA DOSTAWY:

340.00 zł - przedpłata na konto

UWAGI:

Przy zakupie całego zestawu dostawa jest bezpłatna.

DORADCY:
mgr Karolina Młyńczak
mgr Karolina Młyńczak
doradca handlowy, szkoleniowiec, magister kosmetologii i promocji zdrowia

tel.: +32 772 52 05
kom.: +48 664 122 328
                                    e-mail: karolina.mlynczak@kazaro.pl

inż.Katarzyna Horzela
inż.Katarzyna Horzela
doradca handlowy

tel.: 32 772 52 02

OPIS

UNICO  to komfortowy fotel podologiczny, który nadaje nie tylko do zabiegów pedicure ale również do zabiegów na twarz i ciało.

Fotel posiada trzy siłowniki elektryczne, które zapewniają prostą i komfortową regulację w trzech płaszczyznach :

·regulacja wysokości fotela,

·regulacja oparcia i podnóżka fotela,

·funkcja kołyski fotela.

Przyciski sterowania fotelem znajdują się z boku siedziska, jak i z tyłu pod oparciem fotela dając możliwość sterowania podczas pracy. Fotel w zestawie posiada pilot ręczny.

Fotel ma dwa niezależne podnóżki, które pracują w dwóch płaszczyznach:

-góra – dół,
-rozchylanie podnóżków na boki.

Możliwość regulowania rozchylenia nóg na boki daje maksymalną wygodę podczas zabiegu, gdyż Klient może moczyć stopy już z poziomu fotela (bez przesiadania się). Długość podnóżków można w bardzo łatwy sposób manualnie regulować, rozsuwając ich dalszą część.

Zagłówek fotela UNICO posiada regulację wysunięcia i kąta nachylenia.

Atutem UNICO jest możliwość szybkiego demontażu podłokietników lub ich odwracanie o 190 stopni. Zastosowany materiał to skaj wysokiej jakości, który jest łatwy w utrzymaniu czystości. Stabilna kolumna podstawy fotela sprawia, że konstrukcja przystosowana jest do udźwigu około 170 kg.

Taboret do Pedicure DUAL

Taboret DUAL to totalna nowość w dziedzinie wyposażenia salonów kosmetycznych. Dzięki specjalnemu oparciu pełni on teraz nie tylko funkcję zwykłego taboretu, ale przede wszystkim jest świetnym narzędziem w zabiegach pedicure. Obrócone o 180 st. oparcie pełni funkcję podłokietnika. Dzięki temu uciążliwe i mało komfortowe dla kosmetyczki zabiegi pedicure stają się łatwiejsze. Siedzisko jest ze skaju wysokiej jakości, oparcie z tworzywa sztucznego, które pod ciężarem klienta lekko jest elastyczne. Podstawa wieloramienna jest również z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym na kółkach.

Frezarka PROMED

Nowa i udoskonalona wersja profesjonalnej frezarki 4030S renomowanego niemieckiego producenta z nowoczesnym designem i doskonałym systemem pochłaniania pyłu. Płynna regulacja prędkości od 20.000 do 30. 000 obr / min. Kierunek obrotu prawo lub lewo. Cicha praca i niskie zużycie energii. 10 ustawień turbiny ssącej. Funkcja zapisywania 3 ustawień frezarki. Ergonomiczna, lekka i pozbawiona wibracji rękojeść z możliwością łatwego czyszczenia. Wyświetlacz LCD z sygnalizacją parametrów i wymiany worka. Opcjonalnie pedał nożny. 5 worków na pył.

Pomocnik kosmetyczny ONYX

Wyobrażasz sobie salon czy gabinet bez pomocnika kosmetycznego? Obecnie jest to najbardziej niezbędny mebel, który stanowi podstawę. Potrzebujesz mieć wszystko pod ręką i dbasz o swoją organizacje pracy, to najlepszym rozwiązaniem będzie pomocnik ONYX. Pomocnik składa się 3 półeczek z mlecznego szkła oraz aluminiowej ramy lakierowanej na kolor biały. Wyposażony w cztery kółeczka w kolorze czarnym z tworzywa sztucznego ułatwiają przemieszczanie go po gabinecie czy salonie.

PARAMETRY

ŁÓŻKO: szerokość siedziska
szerokość z podłokietnikami: 82 cm
długość fotela: 185 cm do 211 cm
wysokość max.: 80 cm
wysokość min. : 58 cm
max wysokości podnóżków z kołyską: 102 cm