TRICOLOGICA VL - 1

kazaro.pl
  • kazaro.pl
  • kazaro.pl
  • kazaro.pl
CENA BRUTTO:
40900,00 zł
Ilość
    Oblicz ratę leasingu
CENA DOSTAWY:

0.00 zł - przedpłata na konto

DORADCY:
mgr Karolina Młyńczak
mgr Karolina Młyńczak
doradca handlowy, magister kosmetologii, szkoleniowiec

mgr Martyna Białas
mgr Martyna Białas
doradca handlowy, magister kosmetologii, szkoleniowiec
tel.:   32 772 52 04

Katarzyna Horzela
Katarzyna Horzela
specjalista ds. sprzedaży
tel.: 32 772 52 02

OPIS

SYSTEM TRICO | LOGICA
Linie do użytku profesjonalnego i domowego, biostymulujące cebulki włosowe, umożliwiające realizację wszelkich potrzeb klientów, zarówno tych związanych z problemami skórnymi, jak i dotyczących upiększania włosów.

LINIA BALANCE przywracająca równowagę, normalizująca wydzielanie sebum
LINIA MINERAL mineralizująca, odżywiająca, wygładzająca, dyscyplinująca
LINIA HYDRA nawilżająca do skóry wrażliwej z suchym łupieżem
LINIA NUTRITIVE wzmacniająca, wspomagająca zapobieganie wypadaniu włosów
LINIA ACTIVE przeciwłupieżowa do tłustej i zaczerwienionej skóry głowy z łupieżem

Nasze włosy i skóra są widoczne dla wszystkich. Ich piękno i zdrowie oddziałują na nas oraz mają wpływ na nasze postrzeganie siebie samych i innych.
Trychologia jest nową i ciągle rozwijającą się dziedziną nauki, leżącą na granicy medycyny estetycznej i dermatologii. Zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łojotokowe zapalenie skóry, łupież, sucha skóra głowy, łuszczyca, włosy zniszczone chemicznie, włosy zniszczone mechanicznie.
Prekursorem trychologii był Enzo Formentini, profesor Uniwersytetu Bolońskiego. I to właśnie tutaj w Bolonii zapoczątkowano metodę oraz urządzenie TRICO|LOGICA dostosowane do konkretnych problemów skóry oraz włosów głowy.
Dzięki wprowadzeniu poprzez urządzenie substancji aktywnych i reaktywacji tkanek, przywracamy równowagę skórze głowy, stymulujemy ją i jednocześnie rozwiązujemy problemy, takie jak łupież, łojotok, łuszczyca i wypadanie włosów.

Zabiegi oparte są na połączeniu produktów leczniczych wprowadzanych w skórę głowy lub włosy poprzez urządzenie, zapewniających rezultaty już od pierwszego zastosowania.
Następnym etapem leczenia jest kuracja przeznaczona do użytku domowego oparta na kompletnej linii produktów kosmetycznych

Włoski SYSTEM TRICO|LOGICA zrewolucjonizuje postrzeganie i poszerzy ofertę salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych umożliwiając podniesienie prestiżu i dochodów salonu.

EFEKT PRZED I PO ZABIEGU
trafficscanner