Projektowanie

Naszym klientom doradzamy w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych, fryzjerskich, SPA. Zajmujemy się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji 3D. Tworzymy wyjątkowe, zaawansowane wizualizacje Państwa obiektów. Każdy projekt wykonywany jest na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Poszukujemy najlepszych rozwiązań tak by nasze działania, pomysły odpowiadały rzeczywistym potrzebom naszych Klientów a jednocześnie przyczyniały się do ich sukcesów.

Nasza wizualizacja pomoże Państwu ujrzeć piękno i prestiż lokalu, zanim rzeczywiście zostanie stworzony.

Korzyści płynące z dobrze zaprojektowanego salonu:

  • zwiększenie zadowolenia klientów (w przypadku redesignu): klienci mają tendencję do potwierdzenia lojalność, jeśli salon jest otwarty na nowe trendy.
  • przyciągnięcie nowych klientów: ludzie są na ogół bardziej zainteresowani nowościami i nowymi tendencjami, dlatego muszą otrzymać impuls, aby wejść do naszego salonów.
  • Jeśli salon nie posiada nowoczesnego designu, jest bardzo prawdopodobne, że dąży do stopniowej utraty klientów na rzecz salonów idących za trendami panującymi w świecie.
  • bezpośrednie korzyści psychologiczne przy wejściu do salonu, napotykając na profesjonalizm oraz design zgodny z panującymi trendami.. W przeciwnym wypadku przestarzałe salony przekazują ideę, że ich techniki cięcia czy zabiegi kosmetyczne są przestarzałe.
  • zwiększone obroty - w przypadku redesignu obrót salonu średnio wzrasta o 20% w ciągu roku od przebudowy;

Aby osiągnąć najlepsze wyniki niezbędna jest fachowa pomoc specjalisty rozumiejącego problemy salonów oraz znającego najlepsze techniki potrzebne do osiągnięcia skutecznego rozwiązywania

Zespół doświadczonych projektantów wnętrz z przyjemnością stworzy plan, który najlepiej zaspokoi Państwa indywidualne potrzeby. W bardzo łatwy sposób możesz zamówić projekt w kilku różnych wariantach. Oferta skierowana jest do klientów zaopatrujących się w nasze meble. Projekt tworzony jest przy użyciu wyłącznie modeli znajdujących się w naszym sklepie internetowym. Wyjątek stanowią obiekty zastosowania ogólnego tj. umywalki, szafki, oświetlenie, rodzaj podłoża itp.

Specjalnie dla naszych klientów mamy ceny promocyjne, które są zależne od wysokości zmówienia.

Przy zamówieniu powyżej 30000 zł - projekt 3D GRATIS
Przy zamówieniu do 5000 zł - koszt projektu 3D to 4000 zł
Przy zamówieniu od 5000 zł do 15000 zł - koszt projektu 3D to 3000 zł
Przy zamówieniu od 15 000 do 30000 zł - koszt projektu 3D to 2500 zł

Projekt w tej wersji zawiera:

  • rzut piętra 2D - widok z góry
  • rzut przestrzenny 3D x 2 szt

Istnieje również możliwość zamówienia samego planu 2D - widok z góry:
Przy zamówieniu od 5000 zł koszt projektu to 2000 zł

Po ustaleniu wszelkich szczegółów grupa specjalistów przystąpi do realizacji projektu, który otrzymacie Państwo w formie elektronicznej na maila podanego w zamówieniu.

Projekty wykonywane są na podstawie przesłanej przez inwestora dokumentacji zdjęciowej oraz szkiców zwymiarowanych pomieszczeń.


trafficscanner