Cosmetic devices


5-in-1 cosmetic device
NEW
5-in-1 cosmetic device
1378,82 EUR without vat
1695,95 EUR Gross Price

4-in-1 MULTI TOWER
Special offer
4-in-1 MULTI TOWER
776,97 EUR 506,42 EUR without vat
622,90 EUR Gross Price

Diamond+Corundum Microdermabrasion MULTI TOWER
Diamond+Corundum Microdermabrasion MULTI TOWER
687,11 EUR without vat
845,15 EUR Gross Price

Ultrasonic cleaner
Ultrasonic cleaner
129,49 EUR without vat
159,28 EUR Gross Price

Ball sterilizer
Ball sterilizer
52,59 EUR without vat
64,69 EUR Gross Price

Portable ultrasound
Portable ultrasound
47,57 EUR without vat
58,51 EUR Gross Price

PORTABLE DARSONVAL CURRENTS
PORTABLE DARSONVAL CURRENTS
39,64 EUR without vat
48,76 EUR Gross Price

INFRARED BLANKET IR-3D
INFRARED BLANKET IR-3D
502,12 EUR without vat
617,61 EUR Gross Price

Współczesne salony kosmetyczne to bardzo luksusowe gabinety, w których każda kobieta, ale też mężczyzna może poczuć się jak w najdoskonalszym spa, odprężyć się, a przy okazji poprawić mankamenty urody. Aby tak było niezbędny jest oczywiście profesjonalny, doświadczony personel, ale też wysokiej klasy sprzęt. W dzisiejszych czasach najlepsze zakłady bazują na wysoce zaawansowanych technologicznie, supernowoczesnych urządzeniach kosmetycznych. Jakie urządzenia kosmetyczne wykorzystuje się obecnie w salonach kosmetycznych?

Urządzenia kosmetyczne umożliwiające nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne

Nie da się ukryć, że wiele zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych przez cieszące się najlepszą renomą gabinety kosmetyczne w dużej mierze opierają swoją ofertę o nowoczesne urządzenia kosmetyczne. To właśnie dzięki urządzeniom kosmetycznym branża beauty ma obecnie o wiele więcej do zaoferowania swoim klientom niż jeszcze kilkanaście lat temu. Warto przy tym dodać, że wykorzystywane podczas produkcji technologie i specjalistyczne rozwiązania dają również gwarancję bezpieczeństwa praktycznie każdego urządzenia kosmetycznego pochodzącego z tak uznanych hurtowni, jak firma Kazaro.

Urządzenie kosmetyczne do mikrodermabrazji i kawitacji

Jakie urządzenia kosmetyczne są niezbędne w gabinecie kosmetycznym na miarę XXI wieku? Pośród nich przede wszystkim nie może zabraknąć urządzenia kosmetycznego do zabiegu mikrodermabrazji oraz peelingu kawitacyjnego. Te urządzenie kosmetyczne umożliwia bowiem regenerację powierzchni naskórka. W związku z tym, urządzenie kosmetyczne do mikrodermabrazji (peelingu mechanicznego) to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zmagają się z niedoskonałościami cery, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami skóry. W efekcie tego rodzaju urządzenie kosmetyczne pozwala cieszyć się zadbaną, gładką, jędrną, pozbawioną drobnych zmarszczek cerą. Te i inne urządzenia kosmetyczne znajdziemy w hurtowni Kazaro.