Fotele kosmetyczne


Każdy salon kosmetyczny poza świetnymi w swoim fachu specjalistami - fryzjerami, kosmetyczkami, makijażystkami, masażystami to także wysokiej jakości, najnowocześniejsze wyposażenie, w tym sprzęty i akcesoria. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia jest fotel kosmetyczny, którego nie może zabraknąć w żadnym zakładzie świadczącym usługi z zakresu kosmetyki. W końcu to na fotelach odbywa się większość zabiegów pielęgnacyjnych. Oferowane przez nas fotele kosmetyczne są wygodne dla klientów, a jednocześnie zapewniają doskonałe warunki pracy każdej kosmetyczce, co przyczynia się do wysokiej jakości usług salonu.

Podstawowy element wyposażenia salonów kosmetycznych

We współczesnych salonach kosmetycznych najbardziej liczy się profesjonalizm pracowników oraz nowoczesne, zaawansowane technologicznie sprzęty, akcesoria i stosowane metody pielęgnacji. Urządzając salon kosmetyczny, w pierwszej kolejności należy pomyśleć o wysokiej klasy, solidnych meblach, a przede wszystkim o fotelu kosmetycznym To wokół fotela kosmetycznego rozgrywa się większość zabiegów, które docelowo mają sprawić, że skóra na twarzy będzie wyglądać młodo i pięknie. Stąd też fotel kosmetyczny musi zapewnić należyty komfort pracy kosmetyczkom i relaks klientom.

Fotele zabiegowe

Fotele zabiegowe wykorzystywane w salonach kosmetycznych trudno obecnie nazwać jedynie meblami. To często zaawansowane techniczne urządzenia pozwalające na dużą kontrolę różnorodnych parametrów. Zależnie od modelu, do kontroli pozycji fotela wykorzystywane są systemy manualne, hydrauliczne, lub elektryczne. Te pierwsze są dosyć proste i wykorzystują zapadki oraz trzpienie do ustawiania wysokości i kąta nachylenia podnóżków czy zagłówków. Jednak najwygodniejsze w użytkowaniu są fotele hydrauliczne i elektryczne. Wbudowane silniki w pełni odpowiadają za ustawienie. Preprogamowane opcje, możliwość zmiany indywidualnych parametrów i precyzyjna kontrola przy pomocy dołączonego pilota znacznie ułatwia prace z nimi. Wykorzystanie takich innowacyjnych technologii oraz innych udogodnień, w tym m.in. funkcji ocieplania siedziska, wiąże się jednak z wyższą ceną. Mimo to warto zastanowić się nad wyborem nowoczesnych foteli zabiegowych w kontekście zaoszczędzonego czasu i komfortu użytkowania – tak dla klienta, jak i dla osoby wykonującej zabiegi.

Sprzęt na miarę XXI wieku

Fotele kosmetyczne niewątpliwie stanowią podstawowe wyposażenie gabinetów tzw. branży beauty, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego modelu fotela kosmetycznego. W tym przypadku warto rozważyć zakup foteli, które poza regulacją poszczególnych elementów, posiadają również funkcję ogrzewania. Ponadto tego rodzaju fotele kosmetyczne nie tylko pozwalają klientom się odprężyć, ale też zapewniają idealny dostęp do pielęgnowanych partii ciała. Tym samym fotele kosmetyczne ułatwiają zabiegi oraz pozytywnie wpływają na stopień płynącej z nich przyjemności. W naszej ofercie znajdą Państwo także fotele podologiczne do świadczenia usług pedicure. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty hurtowni Kazaro.

Cosmetic chair Angel NEW
Cosmetic chair Angel with heating function NEW
MEDICO II PLUS cosmetic chair with heating white

Cosmetic chair Niko Deep Blue with a swivel function NEW

Cosmetic chair Unico Plus with heating function
Cosmetic chair COSY Plus black

Cosmetic chair COSY Plus black
Cosmetic chair Niko Deep Blue with a swivel function NEW

Cosmetic chair Niko Deep Blue with a swivel function NEW

Perfect Line cosmetic chair Rose
Cosmetic chair Angel Rose with heating function
Cosmetic chair Unico Plus Forest with heating function


Cosmetic chair Niko E Black with a swivel function %
Cosmetic chair Unico Plus Black with heating function %
Treatment chair NIKO G with heating function NEW

Cosmetic chair Niko Deep Blue with a swivel function NEW

Cosmetic chair Niko Rose with a swivel function NEW
Cosmetic chair Niko Forest with a swivel function

Treatment chair NIKO G with heating function
Cosmetic chair Niko E

Perfect Line cosmetic chair

Cosmetic chair Niko E with a swivel function
Magma II cosmetic chair gray
Cosmetic chair COSY Plus black %


Cosmetic chair Angel with heating function
Cosmetic chair Unico Plus with heating function
Cosmetic chair Unico Plus with heating function

Cosmetic chair Niko E with a swivel function

-- podaj nazwę --
Perfect Line cosmetic chair

Perfect Line cosmetic chair
Cosmetic chair MEDICO II PLUS with heating white

Cosmetic chair MEDICO II PLUS with heating graphite

Cosmetic chair MEDICO II
Cosmetic chair MEDICO II
Magma II cosmetic chair white


Magma II cosmetic chair graphite
Cosmetic chair COSY
Cosmetic chair Angel

trafficscanner