Blog

Jakie parametry fotela kosmetycznego są najważniejsze?

Maj 5, 2021

O tym, czy klient będzie zadowolony z wizyty w salonie fryzjerskim, decyduje nie tylko jakość strzyżenia. Równie ważny jest wystrój zakładu i jego ogólny klimat. Jest tak dlatego, gdyż w czas spędzony u fryzjera wliczają się nie tylko minuty na fotelu. W końcu dość często zdarza się, że zanim nadejdzie kolej klienta, musi upłynąć krótsza lub dłuższa chwila. W związku z tym jak najważniejsze jest, aby każdy mógł oczekiwać na obsłużenie w komfortowych warunkach.

Więcej

Czym kierować się podczas wyboru stolika do manicure?

Kwiecień 1, 2021

Wchodząc do salonu klient bez wątpienia oceni jego wystrój i od tego w dużej mierze będzie zależało, czy umówi się na kolejną wizytę. Z kolei dla kosmetyczki pracującej często wiele godzin w ciągu dnia ważne jest, by wyposażenie wnętrza było funkcjonalne i ułatwiało jej pracę. Czy można pogodzić praktyczność z ładnym wyglądem? Na szczęście jest to możliwe dzięki temu, że mamy dziś szeroką ofertę na wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Trzeba tylko wiedzieć czym sugerować się wybierając jego poszczególne elementy. Dziś przyjrzymy się kwestii wyboru odpowiedniego stolika do manicure. Jaki powinien być? I gdzie można znaleźć najlepsze wyposażenie dla gabinetów kosmetycznych?

Więcej

Dlaczego ładniejsze wnętrza salonów kosmetycznych przyciągają większą ilość klientów?

Marzec 20, 2021

W psychologii dużą popularnością cieszy się stwierdzenie, że to, co wydaje się estetyczne, automatycznie wywołuje pozytywne skojarzenia. Tę tezę z powodzeniem można odnieść do wielu dziedzin naszego życia. Mianowicie, jeśli coś nam się podoba, wówczas wywołuje więcej pozytywnych emocji oraz optymistycznie nastraja.

Więcej

Jak urządzić stanowisko barberskie?

Luty 2, 2021

Salony barberskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Mężczyźni zamiast wizyt u tradycyjnego fryzjera wolą postawić na spotkania z barberem, który profesjonalnie zajmie się nie tylko ich włosami, ale również ich brodą. Poza umiejętnościami stylistów, klientów przyciąga też niebanalny wystrój barber shopów. Salony często utrzymane są w stylu retro, zachowując klimat starych, męskich salonów fryzjerskich. Specyfika takich aranżacji przenosi w czasie i sprawia, że klienci czują się bardzo komfortowo. Wiele osób zastanawia się jednak, w jaki sposób odtworzyć taki oryginalny klimat w swoim salonie. Warto zatem poznać kilka cennych wskazówek, które pomogą zaaranżować stanowiska barberskie.

Więcej

Myjnie wolnostojące czy myjnie zintegrowane - co lepsze?

Styczeń 4, 2021

Wyposażenie salonów fryzjerskich jest bardzo ważne. Liczą się nie tylko umiejętności stylisty, ale również komfort klienta, który w salonie czuje się odpowiednio zaopiekowany. Dobór wygodnych mebli i nowoczesnych sprzętów sprawia, że przestrzeń do pracy prezentuje się profesjonalnie i okazale.

Więcej

Jakie meble powinny znaleźć się w salonie fryzjerskim?

Grudzień 14, 2020

W salonie fryzjerskim klient, oddając się w ręce profesjonalisty, może odprężyć się i odpocząć, korzystając z czasu tylko dla siebie. W fotelu fryzjerskim, w zależności od usługi, można spędzić od godziny do nawet czterech. Wyposażenie takiego salonu musi więc łączyć ze sobą komfort, funkcjonalność oraz przyjemny wygląd. Na co zwrócić uwagę wybierając meble fryzjerskie?

Więcej