Blog

Fotel kosmetyczny, czyli jak zapewnić jednoczesny komfort klientowi i specjaliście?

Wrzesień 14, 2021

Zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym mogą zabierać sporo czasu, dlatego szczególne znaczenie ma możliwość zapewnienia klientce maksymalnego poziomu komfortu. Równie istotne będzie jednak sprawienie, by kosmetyczna, miała dobry dostęp do wszystkich miejsc na ciele klientki od głowy po stopy. Przy wielogodzinnej pracy pozwoli to na mniejsze obciążenie kręgosłupa i mięśni, skróci też czas potrzebny na poszczególne czynności. Fotele kosmetyczne oferują różne rozwiązania. Przyjrzyjmy się temu, które z nich będą najbardziej istotne.

Więcej

Łóżko kontra fotel - co sprawdzi się lepiej w salonie kosmetycznym?

Sierpień 15, 2021

Wyposażenie salonu kosmetycznego ma wpływ nie tylko na estetyczny i elegancki wygląd pomieszczeń, ale w dużej mierze na komfort pracy kosmetologa oraz wygodę osoby poddawanej zabiegom upiększającym. Meble uzupełniają wystrój, ale i ułatwiają pielęgnację ciała klienta. Warto więc zastanowić się, czy lepsze będzie łóżko, czy fotel, które umożliwiają nieco inny sposób pracy i aranżację salonu.

Więcej

Fotel kosmetyczny jako niezbędne wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Lipiec 7, 2021

Jeśli otwierasz salon kosmetyczny, musisz go odpowiednio wyposażyć w meble, akcesoria, narzędzia i produkty do zabiegów. Jednym z najważniejszych elementów jest fotel.  Musi być wygodny dla klientek, żeby czuły się zrelaksowane, a ty będziesz mogła komfortowo wykonywać wszystkie zabiegi. Zanim jednak zamówisz sprzęt, poznaj najważniejsze cechy i rodzaje urządzeń.

Więcej

Jakie odstępy należy zachować między fotelami kosmetycznymi?

Czerwiec 1, 2021

Salon kosmetyczny to miejsce, które powinno gwarantować swoim klientom nie tylko najwyższą jakość usług, lecz także komfort w trakcie wykonywania zabiegów. Niezależnie od tego, czy zabieg, na który zdecydował się klient, trwa krócej, czy dłużej, w jego trakcie należy zapewnić odpowiednie warunki do oczekiwania na zakładany rezultat.

Więcej

Jakie parametry fotela fryzjerskiego są najważniejsze?

Maj 5, 2021

O tym, czy klient będzie zadowolony z wizyty w salonie fryzjerskim, decyduje nie tylko jakość strzyżenia. Równie ważny jest wystrój zakładu i jego ogólny klimat. Jest tak dlatego, gdyż w czas spędzony u fryzjera wliczają się nie tylko minuty na fotelu. W końcu dość często zdarza się, że zanim nadejdzie kolej klienta, musi upłynąć krótsza lub dłuższa chwila. W związku z tym jak najważniejsze jest, aby każdy mógł oczekiwać na obsłużenie w komfortowych warunkach.

Więcej

Czym kierować się podczas wyboru stolika do manicure?

Kwiecień 1, 2021

Wchodząc do salonu klient bez wątpienia oceni jego wystrój i od tego w dużej mierze będzie zależało, czy umówi się na kolejną wizytę. Z kolei dla kosmetyczki pracującej często wiele godzin w ciągu dnia ważne jest, by wyposażenie wnętrza było funkcjonalne i ułatwiało jej pracę. Czy można pogodzić praktyczność z ładnym wyglądem? Na szczęście jest to możliwe dzięki temu, że mamy dziś szeroką ofertę na wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Trzeba tylko wiedzieć czym sugerować się wybierając jego poszczególne elementy. Dziś przyjrzymy się kwestii wyboru odpowiedniego stolika do manicure. Jaki powinien być? I gdzie można znaleźć najlepsze wyposażenie dla gabinetów kosmetycznych?

Więcej