Blog

Czarne fotele w gabinetach kosmetycznych

Wrzesień 1, 2022

Czarny fotel kosmetyczny to świetny dodatek do nowoczesnych wnętrz. Są wygodne, stylowe i niedrogie. Czarne fotele kosmetyczne są idealne dla każdej miłośniczki piękna. W tym artykule przyjrzymy się czarnym fotelom kosmetycznym i temu, co czyni je tak wyjątkowymi, a także ujawnimy jedne z najlepszych czarnych foteli kosmetycznych na rynku.

Więcej

Jak urządzić mały salon fryzjerski?

Sierpień 9, 2022

Niezależnie od tego jakiej wielkości salon fryzjerski chcemy otworzyć lub zmodernizować musimy pamiętać, że są pewne zasady, które obowiązują wszystkich świadczących usługi fryzjerskie. Przestrzeń małego salonu fryzjerskiego powinna być funkcjonalna, przyjazna zarówno dla pracowników jak i klientów. Właściciele muszą pamietać o obowiązujących zasadach BHP, należy zapoznać się ze wszystkimi obostrzeniami, które będą obowiązywały nawet mały salon fryzjerski. 

Więcej

Ile kosztuje wyposażenie salonu fryzjerskiego?

Sierpień 8, 2022

W dzisiejszych czasach nawet w niewielkich miastach możemy znaleźć dużą ilość salonów fryzjerskich. Nic w tym dziwnego. Każdy z nas chce wyglądać świetnie, a to właśnie fryzura w dużym stopniu kształtuje nasz wizerunek. Co jednak mają zrobić właściciele zakładów fryzjerskich, by wyróżnić się na tle konkurencji, oczywiście poza zatrudnianiem doskonałych w swym fachu fryzjerów? Otóż, ogromne znaczenie ma tutaj nowoczesne wyposażenie salonu, w którym nie może zabraknąć wygodnych, funkcjonalnych foteli fryzjerskich, myjni fryzjerskich, konsoli oraz innych przedmiotów ułatwiających pracę fryzjerom i kształtujących wizerunek salonu na zewnątrz. 

Więcej

Na co zwrócić uwagę kupując fotel podologiczny?

Lipiec 27, 2022

Na rynku jest wiele foteli podologicznych, ale który z nich najlepiej nadaje się do swobodnego przygotowania stopy pacjenta w zabiegach podologicznych? Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. 

Więcej

Dlaczego warto kupić dobrej jakości fotel kosmetyczny?

Lipiec 26, 2022

Fotel kosmetyczny to cenna inwestycja dla każdej firmy. Warto kupić dobre jakościowo krzesło, ponieważ wytrzyma dłużej i zapewni większy komfort klientowi. Wysokiej jakości krzesło będzie również posiadało funkcje ułatwiające użytkowanie, takie jak regulacja wysokości i pochylenia.

Więcej

Fotel kosmetyczny stworzony dla linergistek

Lipiec 7, 2022

Makijaż permanentny bez wątpienia zyskuje na sławie. Coraz więcej kobiet dostrzega w tego typu zabiegach ułatwienia. Wychodząc z domu nie trzeba malować kresek, dbać o nienaganny wygląd brwi czy malować ust. Warto w momencie tak dużego zapotrzebowania na tę usługę zadbać o komfort swojej pracy.

Więcej