Blog

Jaki fotel podologiczny wybrać do swojego gabinetu?

Styczeń 18, 2023

Dokonując decyzji o zakupie nowego fotela do gabinetu podologicznego, należy zwrócić uwagę no komfort pracy pacjenta oraz specjalisty, który będzie wykonywał zabiegi. Warto wybierać sprawdzone fotele podoligiczne, które cechuje szeroka funkcjonalność. 

Więcej

Świąteczna promocja na meble kosmetyczne

Grudzień 6, 2022

Przygotowaliśmy dla Was świąteczną promocję na meble kosmetyczne.

Więcej

Promocja Black Week na fotele i myjnie fryzjerskie

Listopad 21, 2022

Odkryj szeroką ofertę mebli fryzjerskich ze zniżką nawet do -25%. Skomponuj własny zestaw mebli i odśwież swój salon. Zapewnij komfort sobie i swoim klientom.

Więcej

Jakie myjnie fryzjerskie wybrać do salonu?

Listopad 16, 2022

Trudno sobie wyobrazić sytuację, że przychodząc do fryzjera nie będziemy mieli umytych włosów. W dzisiejszych czasach mycie włosów w salonach fryzjerskich to standard. Nim stylista przystąpi do strzyżenia, w pierwszej kolejności zaprasza klienta do zajęcia miejsca przy specjalnego fotela fryzjerskiego do mycia włosów.

Więcej

Fotele kosmetyczne. Jak właściwie wykorzystywać ich funkcje?

Październik 20, 2022

Planując zakup fotela kosmetycznego, należy szczególną uwagę zwrócić na jego funkcje. Warto, aby nie tylko prezentował się dobrze, ale również wyróżniał się funkcjonalnością. 

Klienci powracają do Twojego gabinetu, nie tylko z powodu chęci wyglądania młodo. Chcą się zrelaksować po całym dniu pracy. Fotel kosmetyczny powinien zapewnić klientom wygodę, a możemy ją zapewnić poprzez wykorzystywanie odpowiednich funkcji fotela kosmetycznego.

Więcej

Czarne fotele w gabinetach kosmetycznych

Wrzesień 1, 2022

Czarny fotel kosmetyczny to świetny dodatek do nowoczesnych wnętrz. Są wygodne, stylowe i niedrogie. Czarne fotele kosmetyczne są idealne dla każdej miłośniczki piękna. W tym artykule przyjrzymy się czarnym fotelom kosmetycznym i temu, co czyni je tak wyjątkowymi, a także ujawnimy jedne z najlepszych czarnych foteli kosmetycznych na rynku.

Więcej