Blog

Na co należy zwrócić uwagę przy doborze fotela kosmetycznego?

Listopad 20, 2020

Fotel kosmetyczny powinien być wygodny dla klienta, ale też umożliwiać pracownikowi salonu utrzymanie odpowiedniej postawy ciała podczas wykonywania wszystkich zabiegów. Kompletując wyposażenie salonu, należy wybrać fotel, który będzie zarówno w pełni funkcjonalny i dopasowany do oferowanych usług, jak i wykonany z trwałych materiałów.

Więcej

Podnóżek fryzjerski jako wyraz troski o samopoczucie klientów

Listopad 17, 2020

Podnóżki bywają pomijane podczas urządzania salonu fryzjerskiego, mimo że zapewniają komfort klientowi. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jaką funkcję pełnią i jakie mają zalety.

Więcej

Jak urządzić profesjonalną recepcję w salonie kosmetycznym?

Listopad 12, 2020

Recepcja salonu kosmetycznego to wizytówka firmy. Warto zadbać o to, by dobrze się prezentowała, świadcząc o profesjonalizmie salonu. Wyposażenie stanowiska recepcyjnego powinno komponować się z wystrojem wnętrza.

Więcej

Jak zaaranżować stanowisko dla dzieci w salonie fryzjerskim?

Listopad 6, 2020

Strzyżenie dzieci to zadanie wymagające odpowiedniego podejścia. Maluchy często boją się wizyty u fryzjera, ponieważ nie czują się pewnie w nowej sytuacji. Mogą obawiać się, że zabieg podcinania włosów będzie bolesny albo nie lubić mycia lub czesania. W takim przypadku pomóc może specjalne stanowisko, które będzie przyjazne dla dzieci, jednocześnie zapewniając im wygodę i bezpieczeństwo.

Więcej

Witamy na blogu!

Listopad 2, 2020

Został on stworzony żeby przybliżyć naszą działalność.

Więcej