Blog

Jak urządzić stanowisko barberskie?

Luty 2, 2021

Salony barberskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Mężczyźni zamiast wizyt u tradycyjnego fryzjera wolą postawić na spotkania z barberem, który profesjonalnie zajmie się nie tylko ich włosami, ale również ich brodą. Poza umiejętnościami stylistów, klientów przyciąga też niebanalny wystrój barber shopów. Salony często utrzymane są w stylu retro, zachowując klimat starych, męskich salonów fryzjerskich. Specyfika takich aranżacji przenosi w czasie i sprawia, że klienci czują się bardzo komfortowo. Wiele osób zastanawia się jednak, w jaki sposób odtworzyć taki oryginalny klimat w swoim salonie. Warto zatem poznać kilka cennych wskazówek, które pomogą zaaranżować stanowiska barberskie.

Więcej

Myjnie wolnostojące czy myjnie zintegrowane - co lepsze?

Styczeń 4, 2021

Wyposażenie salonów fryzjerskich jest bardzo ważne. Liczą się nie tylko umiejętności stylisty, ale również komfort klienta, który w salonie czuje się odpowiednio zaopiekowany. Dobór wygodnych mebli i nowoczesnych sprzętów sprawia, że przestrzeń do pracy prezentuje się profesjonalnie i okazale.

Więcej

Jakie meble powinny znaleźć się w salonie fryzjerskim?

Grudzień 14, 2020

W salonie fryzjerskim klient, oddając się w ręce profesjonalisty, może odprężyć się i odpocząć, korzystając z czasu tylko dla siebie. W fotelu fryzjerskim, w zależności od usługi, można spędzić od godziny do nawet czterech. Wyposażenie takiego salonu musi więc łączyć ze sobą komfort, funkcjonalność oraz przyjemny wygląd. Na co zwrócić uwagę wybierając meble fryzjerskie?

Więcej

Na co należy zwrócić uwagę przy doborze fotela kosmetycznego?

Listopad 20, 2020

Fotel kosmetyczny powinien być wygodny dla klienta, ale też umożliwiać pracownikowi salonu utrzymanie odpowiedniej postawy ciała podczas wykonywania wszystkich zabiegów. Kompletując wyposażenie salonu, należy wybrać fotel, który będzie zarówno w pełni funkcjonalny i dopasowany do oferowanych usług, jak i wykonany z trwałych materiałów.

Więcej

Podnóżek fryzjerski jako wyraz troski o samopoczucie klientów

Listopad 17, 2020

Podnóżki bywają pomijane podczas urządzania salonu fryzjerskiego, mimo że zapewniają komfort klientowi. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jaką funkcję pełnią i jakie mają zalety.

Więcej

Jak urządzić profesjonalną recepcję w salonie kosmetycznym?

Listopad 12, 2020

Recepcja salonu kosmetycznego to wizytówka firmy. Warto zadbać o to, by dobrze się prezentowała, świadcząc o profesjonalizmie salonu. Wyposażenie stanowiska recepcyjnego powinno komponować się z wystrojem wnętrza.

Więcej