Blog

Jaki sprzęt i fotel kosmetyczny wybrać do salonu?

Kwiecień 26, 2022

Rynek salonów kosmetycznych ciągle się rozwija, a to dlatego, że współczesna kosmetyka daje coraz więcej nowych możliwości. Obecnie wizyta w gabinecie kosmetycznym czy salonie kosmetycznym wygląda jak wizyta u specjalisty dermatologa. 

Więcej

Fotel zabiegowy NIKO G

Marzec 14, 2022

fotel zabiegowy NIKO

Fotel kosmetyczny NIKO G jest modelem idealnie wpisującym się w potrzeby wysoko rozwiniętego segmentu rynku kosmetologicznego i medycyny estetycznej. 

Więcej

Fotel i łóżko kosmetyczne – zdradzamy wady i zalety

Marzec 11, 2022

fotele kosmetyczne i łóżka kosmetyczne

Meble, na których spoczywają klienci podczas zabiegów są jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia salonu. To one decydują o wygodzie podczas czynności kosmetycznych. Ważne, aby pomagały się zrelaksować i miło spędzić ten czas.

Więcej

Promocja na Dzień Kobiet - Fotel kosmetyczny Medico II ze zniżką 10%

Luty 28, 2022

Wybierz swój model fotela kosmetycznego Medico II z okazji Dnia Kobiet. Skorzystaj z promocji na wybrane modele ze zniżką -10%.

Więcej

Promocja na zestawy mebli fryzjerskich

Styczeń 23, 2022

meble fryzjerskie

Odkryj promocję na zestawy mebli fryzjerskich ze zniżką -20%. Wybierz swój zestaw i odśwież swój salon. Zapewnij komfort sobie i  klientom.

Więcej

Fotel kosmetyczny do zabiegów podologicznych

Styczeń 17, 2022

fotel kosmetyczny

Fotele podologiczne to profesjonalne meble stworzone z myślą o salonach urody, które świadczą usługę pedicure. Zapewniają one komfort zarówno pracownikom, jak i ich klientom. 

Więcej