Fotele podologiczne


Pedicure to jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych przez współczesne gabinety kosmetyczne. Salony, które proponują taką usługę, muszą jednak być do tego odpowiednio przygotowane. Konieczne wydaje się więc być właściwie stanowisko pracy, czyli fotel podologiczny, który ułatwi wykonywanie pedicure kosmetyczce, a jednocześnie zapewni komfort klientowi. Jakie fotele podologiczne są warte uwagi? Gdzie kupić fotel podologiczny?

Fotele zabiegowe

Tak samo, jak fryzjerka oraz make-up artist potrzebują odpowiednich dla siebie stanowisk pracy, tak samo kosmetyczka zajmująca się zabiegami skupionymi wokół pielęgnacji stóp musi wyposażyć swój gabinet w przynajmniej jeden fotel zabiegowy. Fotele podologiczne to profesjonalne meble stworzone z myślą o salonach urody, które świadczą usługę pedicure. Zapewniają one komfort zarówno pracownikom, jak i ich klientom. Dzięki fotelom podologicznym kosmetyczki zyskują optymalny dostęp do pielęgnowanych partii ciała (czyli stóp), podczas gdy klient może pozwolić sobie na pełen relaks.

Fotele do pedicure Kazaro

Cieszące się ogromnym uznaniem branży kosmetycznej marki oraz najnowsze modele foteli podologicznych znajdziesz w hurtowni Kazaro. Oferowane w sklepie internetowym oraz stacjonarnym fotele to najwyższej jakości sprzęt, który można dowolnie regulować, dostosowując zarówno do potrzeb klienta, jak i kosmetyczki. Dwie wersje kolorystyczne, czyli elegancka biel oraz stylowa czerń sprawiają natomiast, że fotel podologiczny idealnie wpisuje się w nowoczesny design salonów kosmetycznych.