Krzesła


Manicure cieszy się w dzisiejszych czasach ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej kobiet w różnym wieku decyduje się na regularną pielęgnację i zdobienie paznokci u profesjonalistów. Nic więc dziwnego, że otwiera się coraz więcej salonów kosmetycznych oferujących tę usługę. Oprócz zdobycia umiejętności, stałego doszkalania się, wykorzystywania w swej pracy wyłącznie dobrej jakości produktów do pielęgnacji paznokci, manikiurzystki powinny również zadbać o profesjonalne stanowisko pracy: odpowiedni stół i krzesła do manicure.

Stanowisko do manicure

Stanowisko do manicure składa się ze specjalnego stołu oraz dwóch krzeseł po obu jego stronach. Jedno krzesło do manicure zajmuje sama manikiurzystka, natomiast drugie jej klientki. W związku z tym powinny to być meble szczególnie wygodne, ergonomiczne i funkcjonalne, ponieważ zazwyczaj spędza się na nich po kilka godzin. Poza tym, krzesła powinny wyróżniać się niebanalnym designem oraz tworzyć stylowy komplet ze stolikiem do manicure.

Krzesła do salonu kosmetycznego

Bardzo nowoczesne, zachwycające swą stylistyką, solidne, wytrzymałe, wykonane z dobrej klasy materiałów, a do tego funkcjonalne i wygodne krzesła do manicure dostępne są w sklepie internetowym oraz stacjonarnym Kazaro. Meble mają idealnie wyprofilowane siedziska wraz z oparciami, które pomagają utrzymać prawidłową pozycję ciała. Są także wyposażone w regulację wysokości. Dzięki temu, nawet jeśli przy stanowisku pracy zasiadają różne kosmetyczki i klientki, każda z nich jest w stanie dostosować krzesło do manicure do własnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty hurtowni Kazaro.