O firmie

Firma KAZARO została założona w 2007 roku. Dzięki zaangażowaniu zarządu jak również pracowników niezmiennie urządzamy i wyposażamy salony kosmetyczne, salony fryzjerskie i spa.

Rzeczywistość wymaga od każdego z nas dbałości o piękno.Coraz bardziej świadomie dbamy o swoje włosy i skórę. Dążymy do osiągnięcia harmonii piękna, zdrowia i radości życia. Chcemy dobrze czuć się we wnętrzach. To wszystko jest możliwe do osiągnięcia z pomocą naszych fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu skierują Wasze dążenia na przemyślaną drogę.

Strukturę naszej firmy KAZARO podzieliliśmy na płynnie współpracujące ze sobą działy: - handlowy, szkoleniowy, serwisowy, magazyn a także dział transportu. Stawiamy na prężny rozwój naszej firmy. Stale poszerzamy ofertę o produkty niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu, które umożliwiają stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu.

Firma KAZARO oferuje fachową pomoc specjalistów rozumiejących problemy salonów i w ten sposób umożliwia klientom osiągać najlepsze wyniki i odnieść sukces na rynku.


Współpracujemy ze światowymi markami przemysłu kosmetycznego
i fryzjerskiego.


Poszukujemy nowych potencjalnych dostawców dla wzbogacenia swojej oferty. Zespół działu handlowego poszukuje najlepszych rozwiązań, śledzi nowe trendy na rynku, aby zawsze móc oferować klientom to co najlepsze – najbardziej aktualne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Klika razy w roku jesteśmy wystawcami na targach i konferencjach, organizujemy indywidualne prezentacje i szkolenia dla klientów. Nowa siedziba KAZARO posiada dużą i przestronną salę ekspozycyjną, gdzie wystawione są wszystkie meble i urządzenia. Wyposażamy nie tylko salony i gabinety, ale również szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Dynamiczny, młody i profesjonalny zespół działu sprzedaży dzięki swojemu doświadczeniu doskonale doradza w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

Firma KAZARO zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji. To dzięki nim Klienci widzą jak może wyglądać ich salon, dzięki naszym produktom. Oferujemy doświadczenie zespołu projektantów w projektowaniu i przebudowach według indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem budowania sukcesu marki KAZARO jest mobilne wsparcie serwisu, sumienna realizacja dostaw jak również po sprzedażowa opieka nad klientami. Szczycimy się nienaganną opinią w tym zakresie. Zawsze dbamy o to, aby towary były odpowiednio przygotowane do montażu. Przed wysłaniem produktów do klientów przechodzą one przegląd zerowy, aby wyeliminować wszelkiego rodzaju reklamacje. Produkty, które wychodzą z naszego magazynu, dzięki wcześniejszemu przeglądowi trafiają do klienta w odpowiednim stanie. Nasi serwisanci realizują naprawy szybko i sprawnie, stąd tak ważny jest ciągły dostęp do części zamiennych.

Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.Produkty Kazaro kierujemy do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych, hurtowni i tych, którym bliskie jest również piękno przedmiotu. Nasze produkty są niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu. Dodatkowo wybór spośród wielu wzorów i kolorów umożliwia stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Jesteśmy profesjonalistami w działaniu i kontakcie z Klientem. Szanujemy jego czas i cieszymy się, że nam zaufał. Uczciwie realizujemy wszystkie transakcje. Posiadamy sklep internetowy połączony z systemem ratalnym, dzięki któremu możliwe jest kupno naszych produktów na raty, załatwiając wszystkie formalności z poziomu naszego sklepu internetowego. Prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach oraz wyposażamy w nie firmy i szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Szczycimy się nienaganną opinią i dobrą jakością produktów. Na życzenie Klienta organizujemy szkolenia z zakresu pracy na naszych urządzeniach kosmetycznych. W każdej chwili pozostajemy otwarci na propozycję współpracy oraz pytania Klientów.
trafficscanner