O firmie


Firma KAZARO powstała w 2007 roku. Dzięki zaangażowaniu zarządu oraz pracowników niezmiennie urządzamy i wyposażamy salony kosmetyczne, fryzjerskie i SPA.


Rzeczywistość wymaga od każdego z nas dbałości o urodę, coraz bardziej świadomie dbamy o nasze włosy i skórę. Dążymy do osiągnięcia harmonii piękna, zdrowia i radości życia. Chcemy czuć się dobrze we własnym wnętrzu. Wszystko to jest możliwe do osiągnięcia z pomocą naszych profesjonalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem skierują Twoje dążenia na przemyślaną ścieżkę.


Strukturę naszej firmy KAZARO podzieliliśmy na sprawnie współpracujące ze sobą działy: - Sprzedaż, Szkolenia, Serwis, Magazyn, a także Dział Transportu. Stawiamy na prężny rozwój naszej firmy. Stale poszerzamy naszą ofertę o produkty oryginalne, nowoczesne i komfortowe, a także łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika, które pozwalają na stworzenie salonu we własnym, wymarzonym stylu.


KAZARO oferuje fachową pomoc specjalistów, którzy rozumieją problemy salonów, a tym samym umożliwiają klientom osiąganie najlepszych rezultatów i odnoszenie sukcesów na rynku.

 Współpracujemy ze światowymi markami przemysłu kosmetycznego
i fryzjerskiego.


Poszukujemy nowych potencjalnych dostawców dla wzbogacenia swojej oferty. Zespół działu handlowego poszukuje najlepszych rozwiązań, śledzi nowe trendy na rynku, aby zawsze móc oferować klientom to co najlepsze – najbardziej aktualne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Klika razy w roku jesteśmy wystawcami na targach i konferencjach, organizujemy indywidualne prezentacje i szkolenia dla klientów. Nowa siedziba KAZARO posiada dużą i przestronną salę ekspozycyjną, gdzie wystawione są wszystkie meble i urządzenia. Wyposażamy nie tylko salony i gabinety, ale również szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Dynamiczny, młody i profesjonalny zespół działu sprzedaży dzięki swojemu doświadczeniu doskonale doradza w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

Firma KAZARO zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji. To dzięki nim Klienci widzą jak może wyglądać ich salon, dzięki naszym produktom. Oferujemy doświadczenie zespołu projektantów w projektowaniu i przebudowach według indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem budowania sukcesu marki KAZARO jest mobilne wsparcie serwisu, sumienna realizacja dostaw jak również po sprzedażowa opieka nad klientami. Szczycimy się nienaganną opinią w tym zakresie. Zawsze dbamy o to, aby towary były odpowiednio przygotowane do montażu. Przed wysłaniem produktów do klientów przechodzą one przegląd zerowy, aby wyeliminować wszelkiego rodzaju reklamacje. Produkty, które wychodzą z naszego magazynu, dzięki wcześniejszemu przeglądowi trafiają do klienta w odpowiednim stanie. Nasi serwisanci realizują naprawy szybko i sprawnie, stąd tak ważny jest ciągły dostęp do części zamiennych.

Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.Produkty Kazaro kierujemy do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych, hurtowni i tych, którym bliskie jest również piękno przedmiotu. Nasze produkty są niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu. Dodatkowo wybór spośród wielu wzorów i kolorów umożliwia stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Jesteśmy profesjonalistami w działaniu i kontakcie z Klientem. Szanujemy jego czas i cieszymy się, że nam zaufał. Uczciwie realizujemy wszystkie transakcje. Posiadamy sklep internetowy połączony z systemem ratalnym, dzięki któremu możliwe jest kupno naszych produktów na raty, załatwiając wszystkie formalności z poziomu naszego sklepu internetowego. Prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach oraz wyposażamy w nie firmy i szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Szczycimy się nienaganną opinią i dobrą jakością produktów. Na życzenie Klienta organizujemy szkolenia z zakresu pracy na naszych urządzeniach kosmetycznych. W każdej chwili pozostajemy otwarci na propozycję współpracy oraz pytania Klientów.