O firmie

KAZARO company was founded in 2007. Thanks to the commitment of the management as well as employees, we invariably furnish and equip beauty salons, hair salons and spas.


Reality requires each of us to take care of beauty.We are more and more consciously taking care of our hair and skin. We strive to achieve harmony of beauty, health and joy of life. We want to feel good indoors. All this is achievable with the help of our professionals, who, with their knowledge and experience, will direct your aspirations on a thoughtful path.


We have divided the structure of our company KAZARO into smoothly cooperating departments: - Sales, Training, Service, Warehouse and also the Transport Department. We focus on the thriving development of our company. We are constantly expanding our offerings with products that are original, modern and comfortable, as well as easy to use and user-friendly, which allow us to create the living room of our own dream style.


KAZARO offers expert assistance from specialists who understand the problems of salons and thus enable customers to achieve the best results and succeed in the market.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)


Współpracujemy ze światowymi markami przemysłu kosmetycznego
i fryzjerskiego.


Poszukujemy nowych potencjalnych dostawców dla wzbogacenia swojej oferty. Zespół działu handlowego poszukuje najlepszych rozwiązań, śledzi nowe trendy na rynku, aby zawsze móc oferować klientom to co najlepsze – najbardziej aktualne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Klika razy w roku jesteśmy wystawcami na targach i konferencjach, organizujemy indywidualne prezentacje i szkolenia dla klientów. Nowa siedziba KAZARO posiada dużą i przestronną salę ekspozycyjną, gdzie wystawione są wszystkie meble i urządzenia. Wyposażamy nie tylko salony i gabinety, ale również szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Dynamiczny, młody i profesjonalny zespół działu sprzedaży dzięki swojemu doświadczeniu doskonale doradza w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

Firma KAZARO zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji. To dzięki nim Klienci widzą jak może wyglądać ich salon, dzięki naszym produktom. Oferujemy doświadczenie zespołu projektantów w projektowaniu i przebudowach według indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem budowania sukcesu marki KAZARO jest mobilne wsparcie serwisu, sumienna realizacja dostaw jak również po sprzedażowa opieka nad klientami. Szczycimy się nienaganną opinią w tym zakresie. Zawsze dbamy o to, aby towary były odpowiednio przygotowane do montażu. Przed wysłaniem produktów do klientów przechodzą one przegląd zerowy, aby wyeliminować wszelkiego rodzaju reklamacje. Produkty, które wychodzą z naszego magazynu, dzięki wcześniejszemu przeglądowi trafiają do klienta w odpowiednim stanie. Nasi serwisanci realizują naprawy szybko i sprawnie, stąd tak ważny jest ciągły dostęp do części zamiennych.

Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.Produkty Kazaro kierujemy do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych, hurtowni i tych, którym bliskie jest również piękno przedmiotu. Nasze produkty są niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu. Dodatkowo wybór spośród wielu wzorów i kolorów umożliwia stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Jesteśmy profesjonalistami w działaniu i kontakcie z Klientem. Szanujemy jego czas i cieszymy się, że nam zaufał. Uczciwie realizujemy wszystkie transakcje. Posiadamy sklep internetowy połączony z systemem ratalnym, dzięki któremu możliwe jest kupno naszych produktów na raty, załatwiając wszystkie formalności z poziomu naszego sklepu internetowego. Prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach oraz wyposażamy w nie firmy i szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Szczycimy się nienaganną opinią i dobrą jakością produktów. Na życzenie Klienta organizujemy szkolenia z zakresu pracy na naszych urządzeniach kosmetycznych. W każdej chwili pozostajemy otwarci na propozycję współpracy oraz pytania Klientów.
trafficscanner