O firmie

Firma KAZARO została założona w 2007 roku i z pomocą zaangażowania zarządu jak również pracowników niezmiennie urządza i wyposaża rzeczywistość piękna. Struktura KAZARO podzielona jest na płynnie współpracujące ze sobą działy: - handlowy, szkoleniowy, serwisowy, magazyn a także dział transportu. Stawiamy na prężny rozwój naszej firmy. Stale poszerzamy ofertę o produkty niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu, które umożliwiają stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Poszukujemy nowych potencjalnych dostawców dla wzbogacenia swojej oferty. Zespół działu handlowego poszukuje najlepszych rozwiązań, śledzi nowe trendy na rynku, aby zawsze móc oferować klientom to co najlepsze – najbardziej aktualne. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Klika razy w roku jesteśmy wystawcami na targach i konferencjach, organizujemy indywidualne prezentacje i szkolenia dla klientów. Nowa siedziba KAZARO posiada dużą i przestronną salę ekspozycyjną, gdzie wystawione są wszystkie meble i urządzenia. Wyposażamy nie tylko salony i gabinety, ale również szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Dynamiczny, młody i profesjonalny zespół działu sprzedaży dzięki swojemu doświadczeniu doskonale doradza w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

Firma KAZARO zajmuje się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji, które pomagają klientom ujrzeć piękno i prestiż lokalu, zanim rzeczywiście zostanie stworzony. Oferujemy doświadczenie zespołu projektantów w projektowaniu i przebudowach według indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem budowania sukcesu marki KAZARO jest mobilne wsparcie serwisu, sumienna realizacja dostaw jak również po sprzedażowa opieka nad klientami. Szczycimy się nienaganną opinią w tym zakresie. Pracownicy naszych magazynów oraz serwisu zawsze dbają o to, aby towary były odpowiednio przygotowane do montażu i aby zawsze spełniały oczekiwania klientów. Nasi serwisanci realizują naprawy szybko i sprawnie, stąd tak ważny jest ciągły dostęp do części zamiennych.

Firma KAZARO oferuje fachową pomoc specjalistów rozumiejących problemy salonów i w ten sposób umożliwia klientom osiągać najlepsze wyniki i odnieść sukces na rynku.

Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.
Współpracujemy ze światowymi markami przemysłu kosmetycznego i fryzjerskiego.Kazaro przedstawia zupełnie nowe oblicze, określa generalny kierunek, którego celem jest kompleksowa obsługa nowo otwieranych gabinetów, salonów celebrujących piękno zarówno ciała jak i włosów. Jesteśmy znani z profesjonalizmu, kreatywności oraz innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale doradzamy w zakresie ekskluzywnego wyposażenia salonów kosmetycznych, fryzjerskich. Zajmujemy się wykonywaniem najwyższej jakości realistycznych wizualizacji 3D. Tworzymy wyjątkowe, zaawansowane wizualizacje P

Rzeczywistość wymaga od każdego nas dbałości o piękno. Coraz bardziej świadomie dbamy więc o swoje włosy i skórę. Chcemy, by nasze ciało współistniało z duchem i otoczeniem. Stajemy się świadomymi estetami. Odczuwając potrzebę harmonii i znak czasów urządzamy i wyposażamy rzeczywistość piękna.

Produkty Kazaro kierujemy do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych, hurtowni i tych, którym bliskie jest również piękno przedmiotu. Nasze produkty są niebanalne, nowoczesne i komfortowe, a także proste w obsłudze i przyjazne w użytkowaniu. Dodatkowo wybór spośród wielu wzorów i kolorów umożliwia stworzenie salonu we własnym wymarzonym stylu. Jesteśmy profesjonalistami w działaniu i kontakcie z Klientem. Szanujemy jego czas i cieszymy się, że nam zaufał. Uczciwie realizujemy wszystkie transakcje. Posiadamy sklep internetowy połączony z systemem ratalnym, dzięki któremu możliwe jest kupno naszych produktów na raty, załatwiając wszystkie formalności z poziomu naszego sklepu internetowego. Prezentujemy nasze produkty na międzynarodowych targach oraz wyposażamy w nie firmy i szkoły o profilu fryzjerskim i kosmetycznym. Szczycimy się nienaganną opinią i dobrą jakością produktów. Na życzenie Klienta organizujemy szkolenia z zakresu pracy na naszych urządzeniach kosmetycznych . W każdej chwili pozostajemy otwarci na propozycję współpracy oraz pytania Klientów.