Stoliki do manicure


Nie da się ukryć, że branża beauty przeżywa obecnie niesamowity rozkwit. Obok salonów fryzjerskich powstaje coraz więcej gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych, które oferują różnego rodzaju zabiegi na twarz i ciało, a także na paznokcie. Jednak współczesne salony piękności różnią się od tych sprzed lat nie tylko szerszym zakresem usług, ale i warstwą wizualną. Liczy się również sposób zaaranżowania oraz wyposażenie gabinetu. Współcześnie rzeczą niezbędną manikiurzystkom są specjalne stoliki do manicure, które stanowią ich podstawowe stanowisko pracy. Poza tym, niemal każdy stolik do manicure umożliwia przechowywanie najpotrzebniejszych akcesoriów.

Jaki stolik do manicure wybrać?

Nie licząc pilników, odżywek, lakierów, żeli oraz specjalnych lamp, manikiurzystka w zasadzie nie potrzebuje zbyt wiele. By urządzić wygodne stanowisko pracy, wystarczy zainwestować w solidny stolik do manicure oraz dwa wygodne krzesła - jedno dla pracownicy, drugie dla klientki. Nie bez znaczenia jest jednak to, jaki to będzie stolik. Do manicure najlepiej sprawdzają się modele, których blat wykonany jest ze szkła. Takie stoliki do manicure nie tylko pięknie się prezentują, ale są też bardzo praktyczne. Szklana powierzchnia stolików do manicure jest łatwa w utrzymaniu czystości, a także - co w tym przypadku niesamowicie istotne - odporna na środki do dezynfekcji.

Przechowywanie lakierów i preparatów do pielęgnacji dłoni

Warto zaznaczyć, że najlepsze stoliki do manicure nie tylko są wyposażone w szklany blat ułatwiający ich czyszczenie, ale również w zestaw szuflad. Co więcej, niemal każdy stolik do manicure dostępny w hurtowni Kazaro dodatkowo posiada specjalne przegródki, ułatwiające przechowywanie lakierów do paznokci oraz innych preparatów do pielęgnacji dłoni. Dzięki takim stolikom do manicure oraz nowoczesnym, praktycznym rozwiązaniom, jakie w nich zastosowano, manikiurzystka zawsze ma pod ręką najważniejsze narzędzia i akcesoria. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań zapraszamy także do kontaktu z nami.