Stoliki do manicure

SORTUJ WG

Chcąc w optymalnym stopniu zadbać o zadowolenie Klientów salonu kosmetycznego, warto skupić się nie tylko na jakości świadczonych usług, ale także na wyposażeniu, które jest wizytówką danego miejsca, już od progu witając Klientów. W obiektach zajmujących się dbaniem o urodę jest to szczególnie istotne, gdyż oczekujemy od nich nie tylko podstawowej czystości, ale wysokich walorów estetycznych.

Kazaro to miejsce, które pozwoli Wam zaopatrzyć się w bardzo funkcjonalne, a jednocześnie wysoce estetyczne meble, które już na pierwszy rzut oka będą świadczyły o Waszym profesjonalizmie. W naszej ofercie znajduje się m.in. bardzo nowoczesny i elegancki stolik do manicure, który pozwoli na stworzenie specjalistycznego stanowiska. W naszym asortymencie znajdziecie kilka modeli, które różnią się parametrami oraz stylistyką. Wśród nich znalazły się wersje zarówno z, jak i bez pochłaniacza, w tym:

  • Glass,
  • Vena,
  • Comfort,
  • Clasic.

Każdy oferowany przez nas stolik do manicure został stworzony przy wykorzystaniu szklanej powierzchni, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest też bardzo łatwa do utrzymania w czystości oraz odporna na działanie środków do dezynfekcji, co jest szczególnie istotne w salonach kosmetycznych. Na ich funkcjonalność wpływają także duża powierzchnia blatu, a także duża ilość szuflad i szafek, które umożliwiają utrzymanie w porządku wszelkich niezbędnych podczas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni preparatów i akcesoriów. Część z nich została wyposażona w dodatkowe półki na lakiery.

Decydując się na oferowany przez nas stolik do manicure zapewnisz wnętrzu swojego salonu pełną klasę i sprawisz, że będzie prezentowało się ponadczasowo, a jednocześnie będzie bardzo wygodne w użytkowaniu, zarówno dla Klientów, jak i Pracowników.