Akcesoria kosmetyczne


Odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego to nie lada wyzwanie. Choć w pierwszej chwili może się wydawać, że wystarczy zakupić specjalistyczne meble (taborety kosmetyczne, łóżka i myjnie) oraz nowoczesne sprzęty i urządzenia umożliwiające poszczególne zabiegi pielęgnacyjne, niestety na tym się nie kończy. W każdym gabinecie urody niezbędne są jeszcze różnego rodzaju akcesoria kosmetyczne, które sprawiają, że staje się on bardziej funkcjonalny i praktyczny. Nierzadko zresztą odpowiednio dobrane akcesoria kosmetyczne wpływają na poprawę stopnia higieny, co oczywiście w tego rodzaju zakładach ma ogromne znaczenie.

Lampy kosmetyczne

Lampy kosmetyczne są jednymi z bardziej przydatnych akcesoriów, szczególnie w przypadku salonów zajmujących się zabiegami manicure i pedicure. Pozwalają na wykonywanie dokładnej o precyzyjnej pracy dzięki zapewnieniu doskonałego komfortu świetlnego. Dzięki nim osoby wykonujące różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne mogą dostrzec nawet najdrobniejsze mankamenty i dokonać ich korekty. Wykorzystanie silnego, acz niezakłamującego kolorów światła zapewnia przy tym dużą precyzję przy nakładaniu żeli i lakierów czy rozpoznawania zmiana na skórze. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy lampy kosmetyczne, charakteryzujące się niskim poborem mocy i dużą intensywnością światła. Umieszczenie lampy kosmetycznej na regulowanych statywach pozwala na precyzyjną kontrolę jego padania tak, by padało ono dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Do wyboru są m.in. lampy stojące na kółkach, umożliwiających ich dogodne ustawienie oraz urządzenia przeznaczone do stałego mocowania na stołach kosmetycznych.

Pokrowce na fotele

Pośród akcesoriów, których nie może zabraknąć w gabinecie kosmetycznym, przede wszystkim wymienić należy specjalistyczne pokrowce na fotele. Pozwalają one na zachowanie odpowiednio higienicznych warunków w miejscu pracy. A to ma niebagatelne znaczenie nie tylko ze względu na zdrowie zarówno pracowników, jak i klientów, ale też przy zachowaniu dobrej opinii i wrażeń z wizyty. Wykorzystanie pokrowców do mebli kosmetycznych to także sposób na ograniczenie czasu na sprzątanie. Kurz i zanieczyszczenia nie osadzaj się wtedy na powierzchni mebli, a na samych pokrowcach, które wystarczy uprać lub wymienić. Pokrowce dostępne w naszej ofercie charakteryzują także dużą wytrzymałością, uzyskaną dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału do ich produkcji.

Akcesoria do gabinetów beauty w hurtowni Kazaro

Dostępne w hurtowni Kazaro akcesoria kosmetyczne wyróżnia zarówno wysoka jakość użytych materiałów, jak i solidność oraz precyzja wykonania. Niemal wszystkie modele lamp umieszczone są na pięcioramiennym, ruchomym statywie. Niektóre z nich wyposażone są także w lupę. Natomiast uszyte z wytrzymałej froty pokrowce na fotele wystarczają na długi czas i idealnie przylegają do powierzchni fotela. Te i inne akcesoria kosmetyczne znajdziesz w ofercie hurtowni Kazaro. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.