Pracownia tapicerska


Poznaj kolorowy świat mebli KAZARO


Ilu z nas do tej pory nie mogło się zdecydować jakie meble wybrać? A ilu z nas wybrało meble, ale z braku możliwości nie w wymarzonym kolorze? Jak wiele pomysłów na stworzenie swojego salonu pozostaje jedynie w naszej wyobraźni, bo na rynku nie istnieją takie meble?Ach…a gdyby tak mieć przed sobą nieograniczone możliwości…

Firma Kazaro oddaje do Państwa dyspozycji w pełni wyposażoną, profesjonalną pracownię tapicerską. Teraz wystarczy tylko wybrać model fotela czy myjni, który się Państwu podoba i zostanie on przygotowany w dowolnie wybranym kolorze. A to wszystko właściwie od ręki. Usługa wymiany tapicerki wykonywana jest po uzgodnieniu z klientem wszystkich szczegółów. Na uwagę zasługuje również fakt, że do dyspozycji klienci mają materiały tradycyjne, ale też o zwiększonej odporności albo z atestem higienicznym czy też odporne na działanie czynników atmosferycznych. Bardzo szeroka gama kolorystyczna pozwoli na odnalezienie nawet najbardziej zmyślnego koloru.

Firma Kazaro otwiera również takie możliwości przed klientami, którzy meble zakupili wcześniej w innych firmach, aby i oni mogli cieszyć się meblami jakie zawsze chcieli mieć w swoich salonach.