Recepcje


W dzisiejszych czasach bardzo ważną kwestią jest aranżacja salonów piękności. Klienci odwiedzający fryzjerów oraz kosmetyczki prócz profesjonalnej usługi oczekują bowiem wysokiego standardu wnętrz. Wizytówką każdego gabinetu urody (oczywiście poza cieszącymi się reputacją pracownikami) jest recepcja. Zazwyczaj jest to pierwsze, co dostrzegamy po wejściu do salonu fryzjerskiego/kosmetycznego. W związku z tym, warto zadbać o design recepcji właśnie. Na szczęście, jeśli chodzi o recepcje, w dzisiejszych czasach wybór jest niemały.

Recepcje do salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Recepcje produkowane z myślą o salonach fryzjerskich i kosmetycznych to szczególny rodzaj recepcji. Zazwyczaj są one znacznie mniejsze niż recepcje w innych placówkach i instytucjach (przychodniach i gabinetach lekarskich czy też w hotelach). I rzeczywiście nie ma potrzeby, aby w salonie piękności recepcja była większa. Ma na niej mieścić się właściwie kalendarz do zapisywania klientów na wizyty, cennik, laptop lub tablet, kasa fiskalna oraz najważniejsze dokumenty. Poza tym, recepcja ma wyglądać ciekawie, być charakterystycznym elementem wystroju.

Recepcje w Kazaro

W sklepie internetowym oraz stacjonarnym Kazaro, poza profesjonalnym sprzętem do salonów fryzjerskich i kosmetycznych znajdziemy recepcje. Poszczególne modele różnią się między sobą rozmiarem oraz stylistyką, dzięki czemu można dopasować idealną ladę recepcyjną do wielkości wnętrza salonu piękności oraz estetyki, w jakiej został on urządzony. Dostępne w Kazaro recepcje poza gustownym designem wyróżniają się wytrzymałością, funkcjonalnością, a także wysoką jakością wykonania i użytych w tym celu materiałów.