Fotele kosmetyczne

SORTUJ WG

Każdy salon kosmetyczny poza świetnymi w swoim fachu specjalistami - fryzjerami, kosmetyczkami, makijażystkami, masażystami to także wysokiej jakości, najnowocześniejsze wyposażenie, w tym sprzęty i akcesoria. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia jest fotel kosmetyczny, którego nie może zabraknąć w żadnym zakładzie świadczącym usługi z zakresu kosmetyki. W końcu to na fotelach odbywa się większość zabiegów pielęgnacyjnych. Oferowane przez nas fotele kosmetyczne są wygodne dla klientów, a jednocześnie zapewniają doskonałe warunki pracy każdej kosmetyczce, co przyczynia się do wysokiej jakości usług salonu.

Podstawowy element wyposażenia salonów kosmetycznych

We współczesnych salonach kosmetycznych najbardziej liczy się profesjonalizm pracowników oraz nowoczesne, zaawansowane technologicznie sprzęty, akcesoria i stosowane metody pielęgnacji. Urządzając salon kosmetyczny, w pierwszej kolejności należy pomyśleć o wysokiej klasy, solidnych meblach, a przede wszystkim o fotelu kosmetycznym To wokół fotela kosmetycznego rozgrywa się większość zabiegów, które docelowo mają sprawić, że skóra na twarzy będzie wyglądać młodo i pięknie. Stąd też fotel kosmetyczny musi zapewnić należyty komfort pracy kosmetyczkom i relaks klientom.

Fotele zabiegowe

Fotele zabiegowe wykorzystywane w salonach kosmetycznych trudno obecnie nazwać jedynie meblami. To często zaawansowane techniczne urządzenia pozwalające na dużą kontrolę różnorodnych parametrów. Zależnie od modelu, do kontroli pozycji fotela wykorzystywane są systemy manualne, hydrauliczne, lub elektryczne. Te pierwsze są dosyć proste i wykorzystują zapadki oraz trzpienie do ustawiania wysokości i kąta nachylenia podnóżków czy zagłówków. Jednak najwygodniejsze w użytkowaniu są fotele hydrauliczne i elektryczne. Wbudowane silniki w pełni odpowiadają za ustawienie. Preprogamowane opcje, możliwość zmiany indywidualnych parametrów i precyzyjna kontrola przy pomocy dołączonego pilota znacznie ułatwia prace z nimi. Wykorzystanie takich innowacyjnych technologii oraz innych udogodnień, w tym m.in. funkcji ocieplania siedziska, wiąże się jednak z wyższą ceną. Mimo to warto zastanowić się nad wyborem nowoczesnych foteli zabiegowych w kontekście zaoszczędzonego czasu i komfortu użytkowania – tak dla klienta, jak i dla osoby wykonującej zabiegi.

Sprzęt na miarę XXI wieku

Fotele kosmetyczne niewątpliwie stanowią podstawowe wyposażenie gabinetów tzw. branży beauty, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego modelu fotela kosmetycznego. W tym przypadku warto rozważyć zakup foteli, które poza regulacją poszczególnych elementów, posiadają również funkcję ogrzewania. Ponadto tego rodzaju fotele kosmetyczne nie tylko pozwalają klientom się odprężyć, ale też zapewniają idealny dostęp do pielęgnowanych partii ciała. Tym samym fotele kosmetyczne ułatwiają zabiegi oraz pozytywnie wpływają na stopień płynącej z nich przyjemności. W naszej ofercie znajdą Państwo także fotele podologiczne do świadczenia usług pedicure. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty hurtowni Kazaro.

Fotel Zabiegowy NIKO G z podgrzewaniem jasnoszary NEW
Fotel Zabiegowy NIKO G z podgrzewaniem grafitowy NEW
Fotel Kosmetyczny NIKO E z podgrzewaniem grafitowy

Fotel Kosmetyczny NIKO E z podgrzewaniem biały

Fotel do makijażu permanentnego PERFECT LINE jasnoszary NEW
Fotel kosmetyczny NIKO E obrotowy biały z podgrzewaniem

Fotel kosmetyczny NIKO E obrotowy biały z podgrzewaniem
Magma II jasno szary NEW

Fotel kosmetyczny COSY Plus czarny

Fotel kosmetyczny ANGEL Plus z podgrzewaniem NEW
Fotel kosmetyczny UNICO Plus z podgrzewaniem biały NEW
Fotel kosmetyczny UNICO Plus z podgrzewaniem grafitowy NEW


Fotel kosmetyczny NIKO E obrotowy biały z podgrzewaniem
Fotel kosmetyczny NIKO E obrotowy grafitowy z podgrzewaniem
Fotel kosmetyczny NIKO E obrotowy burgundowy z podgrzewaniem

Zagłówek adaptacyjny do fotela NEW

Fotel do makijażu permanentnego PERFECT LINE biały NEW
Fotel do makijażu permanentnego PERFECT LINE grafit NEW

Fotel kosmetyczny MEDICO II PLUS z podgrzewaniem biały NEW
Fotel kosmetyczny MEDICO II PLUS z podgrzewaniem grafit NEW

Fotel kosmetyczny MEDICO II biały

Fotel kosmetyczny MEDICO II grafit
Fotel kosmetyczny MAGMA II biała
Fotel kosmetyczny MAGMA II grafit


Fotel kosmetyczny COSY
Fotel kosmetyczny ANGEL PLUS Grafit NEW
Fotel kosmetyczny UNICO grafit

Fotel podologiczny VARIO grafit

trafficscanner