4 w 1 MULTI TOWER


CENA BRUTTO:
2499,00 zł
3834,05 zł
% Możliwość leasing (oblicz ratę)

Leasing możliwy ppo wcześniejszym kontakcie z działem handlowym

CENA DOSTAWY:
30.00 zł
UWAGI:
To jest wyrób do użytku profesjonalnego - Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie, nasi doradcy handlowi odpowiedzą Ci w ciągu 48h

Wyślij zapytanie

OPIS


Urządzenie 4 w 1 Multi Tower to wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych. Segment jest samodzielnym urządzeniem do zestawienia z  multi urządzeniem MULTI TOWER. 

Funkcje urządzenia:

MIKRODERMOBRAZJA -   polega na mechanicznym ścieraniu zrogowaciałego naskórka specjalną końcówką diamentową pod wysokim ciśnieniem. Poprzez umiarkowane usuwanie górnych warstw rogowych w jego warstwie podstawowej dochodzi do bardziej nasilonego tworzenia się nowych komórek naskórka. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji przebarwień, oczyszczaniu skóry oraz eliminacji zmian trądzikowych. Po zabiegu zaleca się stosowanie aktywnych preparatów zawierających witaminy, substancje rewitalizujące i regenerujące, które wnikają w głąb skóry i stymulują metabolizm komórek. Efekty mikrodermabrazji widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona, napięta, nabiera zdrowego kolorytu.

PEELING KAWITACYJNY - o sile 20 000 Hz jest nowoczesną technologią do bezbolesnego oczyszczania twarzy, dłoni oraz pleców. Jest to urządzenie, które służy głównie do zabiegów oczyszczania cery poprzez peeling ultradźwiękowy. Przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek. W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko. 
  
ULTRADŹWIĘKI  - terapia ultradźwiękami jest to masaż głębokich warstw skóry, pobudzający krążenie krwi, przepływ limfy, pobudzający metabolizm komórkowy. Zapobiega nadmiernemu nagromadzeniu się grudek tłuszczowych - dających w rezultacie efekt "pomarańczowej skorki". 
Zabiegi ultradźwiękowe wygładzają nierówności i zwiotczenia skóry, spowodowane nierównomiernym odkładaniem się komórek tłuszczowych w miejscach powstawania cellulitu. Zabieg wykonywany jest głowicą, emitującą fale akustyczne niesłyszalne dla ucha ludzkiego. Wywołują one zmianę ciśnienia w komórkach, co daje efekt masażu. Rozbijają otoczkę komórek tłuszczowych, co powoduje uwalnianie się tłuszczu. Wycieka on z komórek i jest zabierany do krwi, a następnie wydalany dzięki pracy nerek. Poprzez zastosowanie ultradźwięków organizm lepiej przyswaja związki odżywcze i pozbywa się toksyn. 
Zabiegowi może towarzyszyć wprowadzenie preparatów antycellulitowych, za pomocą ultradźwięków. Dzięki efektowi termicznemu działającemu znieczulająco i odprężająco na mięśnie preparaty lepiej wnikają w skórę, poprawiając jej sprężystość. Zabieg ultradźwiękami powinien kończyć się masażem manualnym, potęgującym jego działanie.

COLD & HOT HAMMER - zimna i ciepła głowica służąca do przygotowania skóry przed zabiegiem. Głowicę zimną warto stosować w celu znieczulenia skóry przed takimi zabiegami jak regulacja brwi,  zabiegi mające na celu zwiększenie elastyczności naczyń krwionośnych. Głowicą ciepłą możemy wpływać na rozluźnienie mięśni, rozszerzenie naczyń krwionośnych i rozszerzenie porów skóry dzięki czemu zwiększa się wchłanialność substancji aktywnych stosowanych w zabiegu.

PARAMETRY


Napięcie 230 V
Częstotliwość wyjściowa 50/60 Hz
Moc 75 W
Szerokość podstawy 33 cm
Głębokość podstawy 28 cm
Wysokość podstawy 10 cm

Wizualizacje


Nie wiesz czy fotel będzie pasował do Twojego

Wizualizacje zobacz więcej wizualizacji

Akademia Kazaro


Zobacz nasze poradniki dotyczące wyboru odpowiedniego produktu dla Ciebie oraz Twojego gabinetu.

zobacz więcej publikacji
>
Obejrzyj film