Profiline -Vacum, kawitacja, RF

kazaro.pl
  • kazaro.pl
CENA BRUTTO:
7700,00 zł 11550,00 zł
Ilość
    Oblicz ratę leasingu
CENA DOSTAWY:

160.00 zł

DORADCY:
mgr Karolina Młyńczak
mgr Karolina Młyńczak
doradca handlowy, magister kosmetologii, szkoleniowiec

mgr Martyna Białas
mgr Martyna Białas
doradca handlowy, magister kosmetologii, szkoleniowiec
tel.:   32 772 52 04

OPIS

 URZĄDZENIE POSIADA CZTERY GŁOWICE DO ZABIEGÓW:

1. VACUM Z PODCZERWIENIĄ I RF NA CIAŁO
2. LIPOSUKCJA KAWITACYJNA,
3. RADIOFREKWENCJA RF  Z VACUM NA TWARZ
4. FALE RADIOWE BI POLARNE - NA TWARZ

FUNKCJA RF
RF dostarczając energię cieplną w głąb tkanki podskórnej, dzięki czemu dochodzi do  podgrzania włókien kolagenowych, co wywołuje ich natychmiastowe kurczenie i napinanie, co przyczynia się do zwiększenia regeneracji włókien skóry. Dochodzi do przyspieszenia eliminacji toksyn z orgnizmu przez zachodzący w tkankach drenaż limfatyczny. 
Zabieg wpływa na  zwiększenie   gęstości, elastyczności, napięcia skóry oraz zostaje poprawiony owal twarzy i kolor cery.
Wielobiegunowy system RF generuje kolumnową dystrybucję ciepła w tkance podskórnej i pomaga uwalniać trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych. Cząsteczki trójglicerydów zostają rozdzielone na glicerol i kwasy tłuszczowe, które następnie są usuwane z organizmu. Ważny enzym, zwany lipazą wrażliwą na hormony (HSL), jest katalizatorem tej reakcji. Dzięki temu procesowi osiągamy efekt wyszczuplenia oraz wyrzeźbienia ciała.

FUNKCJA PODCZERWIENI
Dla zapewnienia jeszcze lepszego efektu, głowice RF wyposażone są w światło czerwone w postaci diod LED. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach, czego skutkiem jest ich szybszy metabolizm. Aktywność zdrowych komórek skóry zostaje pobudzona, fibroblasty są stymulowane do produkcji kolagenu, zapewniając skórze świeży i młody wygląd.

FUNKCJA VACUM
Urządzenie oprócz  rozgrzewania falami radiowymi wykorzystuje również podciśnienie. Dermo masaż sprzyja uaktywnieniu układu żylnego i limfatycznego, stymuluje  przepływu limfy i krwi, eliminację toksyn, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych i skóry. Zabieg ma działanie drenujące i napinające, w wyraźny sposób zmniejsza cellulit oraz modeluje sylwetkę. Skóra staje się jędrna i napięta.

KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA 40 Khz
Kawitacja ultradźwiękowa polega na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków, o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową, w której zachodzi zjawisko kawitacji. Polega ono na powstawaniu w cieczy pulsujących pęcherzyków próżniowych, wypełnionych parą nasyconą lub gazem rozpuszczonym w cieczy, które pojawiają się w wyniku lokalnych rozerwań ośrodka pod wpływem dużych sił rozciągających. Tłuszcz przybiera ciekły stan skupienia 
i jest wydalany przez metabolizm, co zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych, pozwalając na osiągnięcie najlepszego efektu redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to również doskonała metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem. Bezpośrednia przyczyna powstania cellulitu zostaje zredukowana, dzięki czemu możemy pozbyć się „pomarańczowej skórki” w każdym jej stadium.

ZASTOSOWANIE URZĄDZENIA:

  • TWARZ
-zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,
-redukcja zmarszczek,
-odmłodzenie, odżywienie skóry,
-poprawa wyglądu skóry,
-poprawa jędrności skóry,
-obkurczanie porów,
-poprawa kolorytu skóry,
-podniesienie owalu twarzy i podbródka,

  • CIAŁO
-redukcja tkanki tłuszczowej,
-redukcja cellulitu,
-lifting,
-wymodelowanie sylwetki,
-ujędrnianie ciała i likwidacja zwiotczeń,
-poprawa wyglądu skóry,
-wygładzenie zmarszczek,

Opcjonalnie można dokupić do urządzenia pomocnik, na którym ustawimy sprzęt w komfortowy sposób. Przy zakupie urządzenia pomocnik jest w promocyjnej cenie 500 zł, którego cena standardowa wynosi 1800 zł.

PARAMETRY

Częstotliwość kawitacji: 40KHz
Programy kawitacji: 5
Częstotliwość RF: 2MHz/4MHz
Programy RF: 6
Rodzaje RF: bipolar i multipolar
Ciśnienie vacum: 80kpa
Podczerwień: 650nm
Wyświetlacz: dotykowy, LCD 7’’
Moc: 165W
Zasilanie: 240V, 50-60Hz
trafficscanner