DERMAL SILK


CENA BRUTTO:
24828,00 zł
43449,00 zł
% Możliwość leasing (oblicz ratę)

Leasing możliwy ppo wcześniejszym kontakcie z działem handlowym

CENA DOSTAWY:
0.00 zł
UWAGI:
To jest wyrób do użytku profesjonalnego - Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?

Wyślij nam zapytanie, nasi doradcy handlowi odpowiedzą Ci w ciągu 48h

Wyślij zapytanie

OPIS


DERMAL SILK

Dermal Silk zaprojektowany został na podstawie wieloletnich doświadczeń oraz badań europejskich lekarzy i inżynierów.
Urządzenie służy do usuwania zbędnego owłosienia oraz fototerapii zmierzającej do poprawy kondycji skóry, odmłodzenia jej i zniwelowania takich problemów jak teleangiektazje, przebarwienia czy zmiany trądzikowe.

Urządzenie wykorzystuje zasadę „fototermolizy selektywnej”. Komputer, który steruje urządzeniem, dobiera odpowiednią do danego aspektu zabiegowego długość wiązki laserowej, dzięki czemu energia precyzyjnie dociera do miejsca, w którym występują chromofory, na które chcemy zadziałać. Wiązka wykorzystywana w zabiegach zawiera się w przedziale od 480 do 1200 nm.

Praca z urządzeniem DermalSilk® jest niezwykle prosta i przyjemna dla operatora. Polskie menu jest dużym udogodnieniem dla ososby obsługującej.  Solidna obudowa urządzenia wykonana jest z metalu, jego niewielkie rozmiary i ciężar sprawiają, że można bez problemu przemieszczać urządzenie pomiędzy gabinetami zabiegowymi lub w przypadku usług mobilnych zabrać do klienta.

NAJWIĘKSZE ZALETY:
• WŁOSKA PRODUKCJA
• BUDOWA URZĄDZENIA
DERMAL SILK posiada komputer sterujący oraz analizujący jakość pracy wszystkich funkcji urządzenia. Ponadto posiada wysokiej klasy europejskie zminimalizowane podzespoły. Urządzenie ma wbudowaną nowej generacji wydajną kartę ECU IPL z mikroprocesorem.
Rękojeść urządzenia jest lekka i wygodna co zapewnia komfort pracy osoby wykonującej zabieg.
• WAGA I ROZMIAR
Wymiary urządzenia: 260x270x550 mm
17 kg i zgrabna zwarta linia DERMAL SILK pozwala na mobilne użytkowanie urządzenia. Zachowania rynku kosmetycznego sprawiają, że zwiększają się tendencje do mobilnego wykonywania zabiegów. Ponadto urządzenie posiada duży kryształ-obszar roboczy o wymiarach 15x49 mm (7,35 cm2).
• INTUICYJNA OBSŁUGA
Menu w języku polskim. DERMAL SILK posiada domyślnie zapisane ustawienia gotowe do przeprowadzenia danego zabiegu.
Funkcjonalność ta poprawia znacznie bezpieczeństwo pacjenta, uniemożliwiając nieodpowiednie zastosowanie urządzenia.
DOTYKOWY EKRAN
• WYDAJNY SYSTEM CHŁODZENIA
• SERWIS URZĄDZENIA
Firma KAZARO zapewnia regularne przeglądy co 30 tysięcy impulsów, które zagwarantują utrzymaniem w najwyższej sprawności urządzenie. Podczas przeglądu DERMAL SILK jest czyszczone, sprawdzany zostaje system chłodzenia oraz moc podawana przez urządzenie. Możliwa jest również modyfikacja podawanej energii światła.

OPIS POSZCZEGÓLNYCH FUNKCJI:

• USUWANIA OWŁOSIENIA
Zabieg polega na interakcji światła laserowego z barwnikiem skóry - melaniną. Melanina znajduje się w cebulce włosa i właśnie tam energia światła DERMAL SILK zamienia się w ciepło, prowadząc do przegrzania mieszka włosowego oraz denaturacji białka, przez co włos przestaje odrastać. Istotny jest fakt, że światło oddziałuje jedynie na mieszek włosowy, nie niszcząc pozostałych warstw skóry.
• LECZENIE TRĄDZIKU
DERMAL SILK poprzez dostarczanie spektrum światła, które jest absorbowane przez porfiryny w skórze, niszczy bakterie P. acnes i eliminuje problem trądziku. Wspomaga również koagulację tkanki bliznowatej i wyzwala formowanie się w skórze nowych tkanek, co prowadzi do spłycenia blizn potrądzikowych.
• FOTOODMŁADZANIA
W zabiegu tym światło lasera pobudza fibroblasty dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność i sprężystość. W tym samym czasie efekt „fototermalny” wytworzony przez światło + ciepło DERMAL SILK przyspiesza mikrocyrkulację naczyń krwionośnych, dzięki czemu osiągamy efekt zmniejszenia zmarszczek, zwężenia porów oraz poprawę kolorytu cery.
USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH
DERMAL SILK doskonale nadaje się do leczenia naczynek o mniejszej średnicy oraz położonych bardziej powierzchownie, często określanych mianem pajączków lub teleangiektazji. Energia lasera w tym wypadku po odpowiednim dobraniu lampy zabiegowej jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę, co powoduje selektywne nagrzanie naczynek do temperatury zapewniającej właściwy efekt kliniczny, czyli natychmiastową i trwałą nekrozę naczynia. W przypadku naczyń o dużej średnicy urządzenie powoduje koagulację krwi oraz uszkadza wewnętrzną ścianę naczynia, tak że bezpośrednio po zabiegu ustaje w nim przepływ krwi, a następnie zamknięte naczynie ulega procesowi resorpcji.
• PRZEBARWIENIA
Najczęstszą przyczyną przebarwień jest znaczne miejscowe nagromadzenie się melaniny znajdującej się w melanocytach skóry. W przypadku wybrania funkcji usuwania przebarwień, urządzenie działa na chromofor, jakim jest melanina, podgrzewając go, co prowadzi do denaturacji i powolnej absorpcji.

PARAMETRY


NAPIĘCIE ZASILANIA 230 V
CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY 50 Hz, 60 Hz
WEWNĘTRZNE NAPIĘCIE ROBOCZE 24 Vcc
MAKSYMALNA POBIERANA MOC 350 W
BEZPIECZNIKI 2 x 5A 250V
CHŁODZENIE Woda
WYMIARY ZESPOŁU CENTRALNEGO 260x270x550 mm
WAGA ZESPOŁU PODSTAWOWEGO 160 J
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA Lampa ksenonowa
DŁUGOŚĆ FALI 480-1200nm dobierana komputerowo
ENERGIA ŚWIATŁA 24J/cm2
MOC SZCZYTOWA > 160 J
DZIAŁANIE ciągłe lub pulsacyjne
OBSZAR DZIAŁANIA 15 X 49mm
PRZERWA MIĘDZY IMPULSAMI 3 sek. (dla fluencji od 1 do 5,5)
Temperatura otoczenia od 10°C do 40°C
Wilgotność względna od 30% do 75% bez skroplin
Ciśnienie od 700 do 1060 hPa

Wizualizacje


Nie wiesz czy fotel będzie pasował do Twojego

Wizualizacje zobacz więcej wizualizacji

Akademia Kazaro


Zobacz nasze poradniki dotyczące wyboru odpowiedniego produktu dla Ciebie oraz Twojego gabinetu.

zobacz więcej publikacji
>
Obejrzyj film