Urządzenia do mikrodermabrazji

SORTUJ WG

Czym jest mikrodermabrazja?

Jest to zabieg kosmetyczny, znany również jako mikropeeling kontrolowany, wykonywany przede wszystkim w profesjonalnych salonach. Polega na złuszczeniu warstwy rogowej, poprzez jej mechaniczne ścieranie, aż do momentu osiągnięcia pożądanego rezultatu. Wykorzystując urządzenia o wysokiej jakości, można w pełni kontrolować proces sprawiając, że stare komórki zostają zastąpione przez intensywnie pojawiające się nowe w podstawowej warstwie skóry.

Kto może korzystać z urządzenia?

Zabieg kontrolowanego mikropeelingu kierowany jest przede wszystkim dla osób zmagających się z problemami oraz niedoskonałościami skórnymi o charakterze trądzikowym (za wyjątkiem trądziku różowatego lub ropowiczego), a także potrądzikowym. Ponadto, mikrodermabrazja jest dobrym rozwiązaniem w przypadku pojawienia się niepożądanych zmian, takich jak zmarszczki, blizny, rozstępy, a także przebarwienia. Zabieg usuwa również nawet ledwo widoczne piegi.

Nie powinny z niego korzystać osoby, które posiadają podrażnienia lub uszkodzenia skórne, w tym łuszczycę i otwarte rany, a także choroby nowotworowe oraz zakażenia o charakterze grzybiczym, wirusowym, czy też bakteryjnym.

Dlaczego warto kupić urządzenie do mikrodermabrazji?

Kiedyś ten zabieg wykonywany był wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, jednak dziś coraz częściej jest on stałym elementem oferty salonów kosmetycznych. Dlatego warto poszerzyć o niego swoje usługi, by utrzymać swoją konkurencyjność na rynku oraz spełnić oczekiwania swoich Klientów.

W ofercie sklepu internetowego Kazaro można znaleźć urządzenia do mikrodermabrazji wykorzystujące między innymi końcówki diamentowe. Pozwalają one odpowiednio zadbać o skórę Klienta w sposób bezinwazyjny, pozostawiając ją gładką oraz zdrową.